HARMONOGRAM ZAJĘĆ SZKOLENIOWYCH
DO KOŃCA ROKU 2015


1. Zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych odbywają się w siedzibie Klubu w każdy roboczy poniedziałek w godz. 16.00 - 18.00
Instruktorzy: Adam Krawiec i Paweł Miga.

Nie ma zajęć w dniach 21 i 28 grudnia 2015 (przerwa świąteczna).

2. Zajęcia zamknięte dla grupy zaawansowanej (kadra III ligi juniorów) odbywają się w siedzibie Klubu w każdy roboczy wtorek w godz. 17.30 - 19.30
Trener: Ryszard Kasperek.

Nie ma zajęć w dniach 22 i 29 grudnia 2015 (przerwa świąteczna).

3. Konsultacje indywidualne (po wcześniejszym uzgodnieniu) w każdy roboczy wtorek w godz. 17.30 - 19.30
Instruktor: Adam Krawiec.

Nie ma zajęć w dniach 22 i 29 grudnia 2015 (przerwa świąteczna).

4. Zajęcia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wadowicach Górnych dla przedszkolaków i uczniów klas I-IV rozpoczynają się w miesiącu wrześniu według wewnętrznego harmonogramu szkoły..
Instruktor: Franciszek Mielecki.



GRAND PRIX
TEMATYCZNE
W SZACHACH

maj - listopad 2015

REGULAMIN

Turniej nr 1 - grupa A: Gambit Evansa
Tabela końcowa

Turniej nr 2 - grupa A: Obrona francuska
Tabela końcowa

Turniej nr 3 - grupa A: Obrona Caro-Kann
Tabela końcowa

Turniej nr 4 - grupa A: Gambit królewski nieprzyjęty
Tabela końcowa

Turniej nr 5 - grupa A: Obrona sycylijska (wariant Najdorfa)
1.e2-e4 c7-c5
2.Sg1-f3 d7-d6
3.d2-d4 c5:d4
4.Sf3:d4 Sg8-f6
5.Sb1-c3 a7-a6
Data turnieju:

Analizujemy: ECO B90 - B92
zobacz poz. od 262 do 282

GRAND PRIX Grupy A
punktacja po czterech turniejach:
(obok liczba rozegranych turniejów)

1. NALEŻNA Gabriela - 50 pkt. (15,0) - 4 turnieje
2. MIGA Sebastian - 35 pkt. (9,5) - 4 turnieje
3. PARA Joanna - 34 pkt. (9,0) - 4 turnieje
4. KULIG Karol - 22 pkt. (3,0) - 3 turnieje
5. KULIG Paweł - 18 pkt. (1,0) - 3 turnieje
6. SYPEK Szymon - 15 pkt. (5,0) - 1 turniej
7. CHLEBICKI Mateusz - 12 pkt. (4,0) - 1 turniej
8. SYPEK Mateusz - 8 pkt. (3,5) - 1 turniej

SENIORZY:
1. MIGA Paweł - 30 pkt. (7,0) - 2 turnieje


Turniej nr 1 - grupa B: Partia włoska
Tabela końcowa

Turniej nr 2 - grupa B: Partia szkocka
Tabela końcowa

Turniej nr 3 - grupa B: Partia hiszpańska (wariant zamknięty)
Tabela końcowa

Turniej nr 4 - grupa B: Partia hiszpańska (wariant otwarty)
Tabela końcowa

Turniej nr 5 - grupa B: Obrona rosyjska
Tabela końcowa

Turniej nr 6 - grupa B: Obrona francuska
1. e2-e4 e7-e6
2. d2-d4 d7-d5
Data turnieju:

Analizujemy: ECO C01 - C19
zobacz poz. od 28 do 134

GRAND PRIX Grupy B
punktacja po pięciu turniejach:
(obok liczba rozegranych turniejów)

1. MIGA Dominika - 55,5 pkt. (14,0) - 5 turniejów
2. NALEŻNA Paulina - 40,5 pkt. (9,0) - 3 turnieje
3. DZIEWIT Jakub - 37 pkt. (9,5) - 3 turnieje
4. BACA Jakub - 32 pkt. (3,0) - 4 turnieje
3. MIDURA Piotr - 25 pkt. (6,0) - 2 turnieje
6. CHLEBICKA Patrycja - 17 pkt. (2,0) - 2 turnieje
7. CUBER Aleksandra - 15 pkt. (2,5) - 2 turnieje
8. MIDURA Tomasz - 12 pkt. (3,0) - 1 turniej

Wszelkie prawa zastrzeżone.
REQUIEM - zesp rock wrocaw | Export - Import - oferty | Hotels Warsaw | mazury | czstochowa