Poznajemy Gminę Wadowice Górne
na rowerach i z aparatem fotograficznymKomunikat !Wszystkich etapów rajdu po Gminie będzie sześć. Ten pierwszy, zwany królewskim, wyjątkowo odbywa się po drodze asfaltowej i jest niejako inauguracją i promocją akcji - dlatego też trasa zlokalizowana jest w centrum Gminy. Pozostałe będą już inne - po lasach, zaułkach, nieutwardzonych drogach.> Po tych sześciu rajdach - wyruszamy w dalsze zakątki, już poza teren Gminy. Prawo uczestnictwa w rajdach poza Gminę zdobędą Ci uczestnicy, którzy zaliczą minimum trzy spośród sześciu etapów gminnych. Zaliczenie etapu polega na tym, że uczestnik musi jechać od początku do końca oraz spełnić dwa podstawowe warunki:

1/ podczas przejazdu bezwzględnie podporządkować się poleceniom Szefa Wszystkich Szefów - poznacie...

2/ na każdym etapie obowiązuje specjalny gadżet - na etapie pierwszym jedziemy w koronach na głowie. Koronę na pamiątkę zabierają do domu ci, którzy w niej jechali.

W rajdzie mogą uczestniczyć nie tylko członkowie "Szarotki" i Wolontariatu. Każdy młody człowiek jest mile widziany - jest to po prostu inicjatywa dla Was, aby coś się fajnego działo.Etap I za nami.           Zobacz foto


oraz filmikCzłonkowie Wolontariatu Młodych uczestniczący w I etapie rajdu otrzymują w klasyfikacji aktywności po 1,5 pkt.

28 lipca 2011. Rajd po Gminie - etap II
Copyright BY www.krawiec-adam.pl       WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
kwatery | nici | darmowe ogoszenia | Kompleksowa obsuga reklamowa firm | Hotele Spa